• Kaydol
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Müşteri Hizmetleri

Dokümanları indirdikten sonra açabilmek için güncel .RAR dosyalarını açma programınızın olması gerekmektedir. .RAR programını yok ise dosyaları açamayabilirsiniz. 

Güncel .RAR programı indirebilmek için İNDİR sekmesine tıklayıp bilgisayarınıza kurmanız yeterli olacaktır. İndir sekmesine tıkladıktan sonra karşınıza gelen pencereden indir diyerek indirebilirsiniz.

Kurs henüz Remkod sitesine yüklenmemiş ise hesabınızda görünmez. Kurs Remkod sitesinde göründükten sonra hesabınıza tanımlanacaktır.

Kursunuzu Havale/ EFT ödeme yöntemi ile aldıysanız paranın hesaba geçmesinden sonra bir saat içerisinde kursunuz onaylanır. Bu süre zarfında kursunuzu hesabınızda görmeyebilirsiniz. 

Kurs ödemelerini banka kartı, kredi kartı, Havale/EFT ödemeleri ile yapabilirsiniz. İlgilendiğiniz kursa Kursu Satın Al dedikten sonra gerekli bilgileri doldurup ödeme seçeneklerinden Havale / EFT seçerek ilerlediğinizde sipariş numaranız ve banka hesap bilgileri karşınıza gelecektir. Bu sipariş numarası ile verilen hesaba ödemeyi gönderebilirsiniz. Bu şekilde ödemeniz gerçekleşmiş olacaktır.

Kurs sonunda alacağınız sertifika CARDCERT INTERNATIONAL ACCREDITATION SERVICE ve EUROPASSCARD tarafından onaylı olarak verilmektedir. Aynı akreditasyonu birçok üniversite, kurum ve kuruluş kullanmaktadır. Bu sayede sertifikanız ULUSLARARASI AKREDİTASYONLU olarak verilmektedir.

Avantajlı başvuru yaptığınız kurs bittikten sonra sertifikanız Yurtiçi Kargo ile korumalı bir şekilde adresinize ıslak imzalı olarak gönderilmektedir.

Gerek yurtdışında gerek yurtiçinde yaşayın talep ettiğiniz takdirde Uluslararası Akreditasyonlu Sertifikanız Dijital imza ile imzalanarak e-posta aracılığı ile tarafınıza dijital olarak iletilebilmektedir.

Hakkımızda

Remkod
Reşit Gelip cad. Hatır Sok. No:3/12 GOP ANKARA
0552-528-5027
info@remkod.com.tr

Remkod web sitesi bir Uzemku kuruluşudur.​