• Kaydol
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Karma Eğitim Modeli

Online Karma Modeli

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte online sistemler her geçen gün artmakta ve değişmektedir. Remkod sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için teknolojiyi her daim yakından takip etmekte ve bu değişime göre sistemini değiştirmektedir. 

İşte bu nedenle katılımcılarımıza esnek zaman dilimi oluşturabilmek adına VİDEO KURSLAR verirken aynı zamanda katılımcıların etkileşimi artırmak, anlık sorulara cevap verebilmek adına CANLI ONLİNE olarak ZOOM üzerinden derslerde verilmektedir. Bu sayede herhangi bir kursu alan katılımcılarımız derse katılma zamanı var ise CANLI ONLİNE derslere katılırken zaman olmayan veya herhangi bir nedenle derse katılamayan katılımcılarımız kaçırdığı dersi telafi edebilmek için VİDEO KURSLAR ile kaçırdığı dersleri izleyebilir..

Bu nedenle REMKOD üzerinden aldığınız kurslar hem video olarak hemde canlı olarak istediğine katılabilirsiniz. Ayrıca bu hizmet katılımcılarımıza istediği derse istediği zaman başlayabilme ve kendisine göre planını oluşturma imkanını da vermektedir. Bu nedenle REMKOD kurslarına sahip olmak için hiç bir zaman geç kalmamış, hiç bir zaman grup oluşacak diye beklememiş, ders zamanının gelmesini beklememiş olursunuz..

Size özgürlük ve esneklik sunarken aynı zamanda etkileşimi yüksek bir hizmet sunmaktayız. O halde hemen istediğiniz kurslara bakın hemen başlayın ve ONLİNE KARMA EĞİTİM modelinin keyfini çıkarın. 

Hakkımızda

Remkod
Reşit Gelip cad. Hatır Sok. No:3/12 GOP ANKARA
0552-528-5027
info@remkod.com.tr

Remkod web sitesi bir Uzemku kuruluşudur.​