Paz. May 24th, 2020

Remkod

Rehber Etkinlik Merkezi Kılavuzluk Organizasyon Danışmanlık

Gittigidiyor E-Ticareti ile İş Kurma Eğitimi

Gittigidiyor E-Ticareti ile İş Kurma Eğitimi

Gittigidiyor satıcısından yüksek kazanç sağlama stratejileri ve ek gelir kaynağı oluşturma

Gittigidiyor satıcısından yüksek kazanç sağlama stratejileri ve ek gelir kaynağı oluşturma ;

Son yıllarda insanlar alışverişlerini internet üzerinden gerçekleştirmeye başladığını kimse inkar edemez. Öyle ki bunda hiç şüphesiz ki e-ticaretin getirdiği kolaylık, hız ve ürün fiyatlarının piyasadan daha ucuza mal edilmesinden kaynaklanmaktadır.

Bir ayda Gittigidiyor 85 Milyon trafik almaktadır. 20 Milyon Kayıtlı kullanıcısı5 Milyon Mobil Uygulama indirimi ile Türkiye’nin tartışmasız en büyük alışveriş platformu olma özelliğine sahiptir. Öyle ki her saniye en az bir ürün satılmaktadır. 15 Milyon ürün yelpazesi ile Gittigidiyorda yok yok… Gerek reklama verdiği önem, gerek alıcısının çok olması ile bu platformdan ayda 5000 Bin TL kazanmak mümkündür. Ancak bunun için doğru stratejilere, doğru işlemlere gerek vardır. Yoksa sadece ürün yükleyen ama kazanamayan satıcı olmaktan öteye gidilmez. İşte bu eğitim ayda 5000 TL ve üzeri kazanmak isteyenlerin eğitimi.. Burada sizleri bekliyoruz, hayatınız bu eğitimden sonra çok değişebilir.. İşte hayalindeki hayatın BURADA SAKLI …

Eğitim videolarını resmin üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.. 

Gittigidiyor da kazanç sağlamak için en önemli şey sabır, doğru strateji, doğru ürün seçimi, doğru pazarlama tekniği ve daha fazlası ama hiç endişelenmeyin sabrınız ve çabanız dışında bu eğitim içeriğinde e-ticarette ihtiyaç duyacağınız diğer tüm ihtiyaçlarınızı anlatan eğitim olduğunu fark edeceksiniz.. 

Normalde 500 TL ye satılan bu eğitim seti yılbaşına özel şimdi sadece 49 TL ve üstelik 12 Ay a kadar taksit seçenekleri bulunmaktadır. Herhangi bir zaman beklemenize gerek yok. Eğitimi aldıktan hemen sonra eğitime katılabilir öğrenmeye başlayabilirsiniz. Üstelik kurs sonunda belgenizi de beklemeden alabileceksiniz.. 

Neler Öğreneceksiniz?

  • Gittigidiyorun gücü ve neden tercih ettiğimiz
  • Daha az çalışarak nasıl daha yüksek kazanç elde edileceği
  • Gittigidiyorda ayda yüksek kazanç sağlama stratejilerini
  • Akıllı ticaret ile doğru seçim yüksek kazanç sistemini
  • Gittigidiyorda en karlı satılacak ürünlerin neler olduğunu
  • Dropshipping zararları ve eksikleri
  • Doğru satışın ve tanıtımın nasıl olduğunu
  • Kendi işinin patronu olarak daha az çalışarak daha çok kazanmayı
  • Gittigidiyor doğru satış ve pazarlama stratejileri

Bilal Han ÇAĞATAY hakkında

Aslında sosyal bilgiler öğretmeni olarak iş hayatına başladım hatta görevde yaptım ancak sıradanlık ve tekdüze bir hayatın getirdiği monotonluktan dolayı öğretmenlikten ayrıldım. Daha sonra Hatay’ın ilk öğrenci koçluğu merkezini açtım, merkezi kısa sürede büyüterek Hatay’ın en büyük ve ilk kişisel gelişim merkezi olan LİDEKOM’u kurdum ve geliştirdim. Daha sonra Hatay sınırlarını aşmak için binbir emekle kurduğum merkezi devredip Ankaraya taşındım. Ankara da bir çok kurum ve kuruluşa eğitimler verdim. Ayrıca bir bir çok yenilikçi projeye imza attım… Öğrencilerim içinde “ÇATLAK ÖĞRENCİ PATLAK BAŞARI” kitabı yazdım ve bu kitap D&R, Dost Kitabevi, Sokak Kitabevi gibi bir çok yayın evi tarafından satılmıştır. Şimdi de birinci baskısı tükenmiş ikinci baskıya geçmiştir. Daha sonra eğitim sistemini geliştirmek için UZEMKU kuruluşunu yaptım..Daha bir çok proje ve eğitim ile çalışmalarıma devam etmekteyim…