Pts. May 25th, 2020

Remkod

Rehber Etkinlik Merkezi Kılavuzluk Organizasyon Danışmanlık

Dorn Method-Uzemku’da

Gündelik hayatın koşuşturmalarında en değerli şeyimiz olan sağlığımızı sürekli ihmal ederiz. Peki basit önlemlerle sağlığımızı koruyacağınızı biliyor musunuz? İnsan sağlığına yönelik genel teorik bilgiler..

Bu kursumuz omurga sağlığı, bel boyun fıtıklar, vücut meridyenlerimiz ve bağlantı kısımlarının sağlığını ve bu sağlığı korumayı öğrenip, vücudumuzu daha iyi öğrenmeyi, işleyişini daha net bir şekilde öğrenmenizi sağlayacaktır. Bu kurs ABD, AB gibi bir çok yerlerde uygulanmakta ve yararları gün geçtikte daha da kanıtlanmaktadır.

Omzunuzda, belinizde ve boynunuzda yükler, ağrılar var ise bu eğitim programı tam size göre. Çünkü Dorn Method bel ve boyun fıtığına sebep olan etmenleri açık açık dile getirip, nedenleri ile birlikte sizlere sunmakla kalmayıp çözüm yollarını sizlere göstermektedir. 

Omurga sağlığına yönelik bilgileri bulacak omurganızın daha sağlıklı olması neler yapacağınızı en açık şekilde öğreneceksiniz.

Bel ve boyun sağlığı, fıtığına yönelik genel bilgileri öğrenecek, işleyişini net bir şekilde anlayıp nasıl koruyacağımız ile ilgili bilgiler elde edeceksiniz.

Bacak boyu eşitliği, kalça, pelvis eşitlemesinin önemi ile birlikte düzensizliğinden ne gibi sağlık sorunları yaşayacağınızı açıkça öğreneceksiniz.

Bedenin ve postürün dengeye girmesi ile birlikte sağlığınız için nedeni keşfedecek ve beden sağlığını bilinçli bir şekilde öğrenebileceksiniz. Bedenin ve postürün dengeye girmesi ile birlikte sağlığınız için nedeni keşfedecek ve beden sağlığını bilinçli bir şekilde öğrenebileceksiniz. 

Melek Şekinah Öztürk
Dorn Method Uzmanı
Uzman Refleksolog